خرید سبد کالای قسطی بدون سود
تحویل رایگان درب منزل

حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در سورنا صنعت ارس
سورنا صنعت ارس تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که سورنا صنعت ارس از کاربران سایت جمع آوری می کند . این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می توان کاربران سورنا صنعت ارس را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود .برای نمونه می توان به نام ، نشانی ، نشانی الکترونیک (ایمیل)،شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود .

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
شما با ثبت نام در سورنا صنعت ارس مشخصات خود از قبیل نام ونام خانوادگی ، ایمیل و ... را در اختیار سورنا صنعت ارس قرار می دهید.در ادامه فعالیت سورنا صنعت ارس و تقاضا برای ثبت سفارش ، شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت. شما پس از فروش به سورنا صنعت ارس به عنوان کاربر سورنا صنعت ارس شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها ، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار سورنا صنعت ارس خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها مورد استفاده در سورنا صنعت ارس خواهد بود به جز در مواردی که که شما از قوانین منعکس شده در بخش قوانین و قوانین تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت سورنا صنعت ارس وارد کرده اید.حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است .

محدودیت دسترسی به اطلاعات
سورنا صنعت ارس دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های سورنا صنعت ارس نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم سورنا صنعت ارس در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم سورنا صنعت ارس را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

تماس با سورنا صنعت ارس

آدرس : تهران، ونک، ملاصدرا، پلاک 78، طبقه 3
کد پستی: 1234567890
تلفن: 02122028818
ایمیل: info@sabadghesti.com

ارتباط با ما : 88053633 021